Šarkos parkas
 
Atgal į gamtą

HELOVYNAS ŠARKOS PARKE

Helovyno laikotarpiu Šarkos parkas virsta milžiniška šviesų, įspūdingų dekoracijų ir šmėklų erdve. Esame labiausiai į šeimas orientuota vieta Lietuvoje, tad drąsiai galite atvykti su savo mažaisiais. Rasite įspūdingų dekoracijų, šiltos kakavos ir kavos, piratiškų užkandžių ir net dvi pramogų zonas - Šviečiantį slėnį ir Šmeklų mišką.

Informacija apie 2024 metų Helovyno datas ir programą atsiras rugsėjį.

Ištrauka iš 2023 metų Helovyno 

ŠVIEČIANTIS SLĖNIS
(bendra pramogų zona tiek vaikams, tiek suaugusiems)

Pateikus bilietą prie įėjimo ir užėję į Šarkos parko teritoriją, iškart patenkate į didelę bendrą pramogų zoną - Šviečiantį slėnį. Ji skirta pasivaikščiojimui ir fotosesijoms, joje rasite mielą kamerinę žaidimų erdvę, kur galėsite smagiai praleisti laiką su savo šeima bei draugais.

Šarkos parkas įsikūręs gamtoje ir neturi grįstų takelių. Visa teritorija apaugusi žole netobulai lygiame paviršiuje, todėl tėveliams su mažais vaikais rekomenduojame naudoti vaikiškus vėžimėlius su didesniais ratais (pvz., pripučiamais), arba apsieiti be vežimėlių. 
ŠMĖKLŲ MIŠKAS
(zona skirta drąsesniems)

Keliaujant siauru taku patirsite nepakartojamų nuotykių naktiniame miške. Čia sutiksite mitologinių būtybių bei kitų ne pačių mieliausių sutvėrimų skirtingose teminėse erdvėse, išvysite gyvas švieseles, pasinersite į mistinę atmosferą. Keliaujantys su vaikais prie įėjimo į Šmėklų mišką sužinos slaptažodį, kurį panaudoję liks miško būtybių nepaliesti ir neišgasdinti.

Rekomenduojame dėvėti oro sąlygas atitinkančius drabužius ir avėti vandeniui nepralaidžią avalynę.
 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite