Šarkos parkas
 
Atgal į gamtą

Dėmesio! Liepos 6-7 d. nedirbsime. Lauksime Jūsų kitais vasaros savaitgaliais.

Šarkos parkas įsikūręs tarp Vilniaus ir Molėtų. Čia pramogaujama šeimomis ir su draugais, švenčiami vaikų gimtadieniai, darželinukų ir pradinukų išleistuvės, lankosi stovyklos, vyksta edukacijos. 

Parkas kupinas tradicinių Europos tautų žaidimų, spalvingos gamtos ir gryno oro.
Galima ne tik žaisti, bet ir surengti pikniką su atvežtais užkandžiais ir gėrimais, o vietoje įsigyti ledų ir kavos.
ENG                                                               RU

Pavienių lankytojų laukiame vasaros ir rugsėjo savaitgaliais. Apsilankymo kaina 6 Eur žmogui. Už įėjimą sumokama parko teritorijoje.
(vaikai iki 3 metų ir neįgalūs asmenys lankosi parke nemokamai. Parkas nėra pritaikytas judėjimo ir regos negalią turintiems asmenims). 

Šuniukai įleidžiami tik pririšti pavadėliu viso apsilankymo metu.

 Grupėms siūlome pavėsinę ir papildomas pramogas: animatorius, putų patranką, pripučiamą batutą. Kviečiame susisiekti tiesiogiai. 

Informacija +37064758001, sarkosparkas@gmail.com

Šarkos parkas - tai unikali vienos šeimos įkurta ir prižiūrima pramogų erdvė, kurioje lankytojai bendrauja per žaidimą. Čia gerbiama ir puoselėjama bioįvairovė, pabrėžiant, kad žmogus tėra gamtos dalis ir pasaulio būtybės vienodai svarbios. Visi gyviai buvo iki parko įkūrimo ir pramogų erdvės šeimininkai rūpinasi jų gerbuviu. Inkilai pilni čiulbančių paukščių, o dalis teritorijos palikta bebrams, varlėms, driežams ir kt. 

Panorėję, galite pramogauti net basomis. Žolė vėsina ir teigiamai veikia nervų sistemą. Didžiuojamės tuo, kad parko žolėje gyvena vabalų, žiogų ir kitų vabzdžių, o prie medžių žydi pievų gėlės. Kviečiame pailsėti nuo betono ir robotų nuskustų begyvių vejų, įkvėpti pilnus plaučius gryno oro, išbandyti tradicinius Europos tautų žaidimus bei pasijausti laisvais nuo stigmų ir apribojimų. Šarkos parke vietos po saule užteks visiems.

 
 
 
 
Parašykite
Paskambinkite