Šarkos parkas
 
Poilsiui, piknikui ir šventei!

Šarkos parkas grupėms organizuoja:

  • Darželinukų ir pradinukų išleistuves
  • Komandos formavimo renginius
  • Edukacijas (plačiau skiltyje "Edukacijos")
  • Gimtadienius (plačiau skiltyje "Vieta šventei")

Darželinukų ir pradinukų išleistuvės


Išleistuvėms siūlome uždaro parko paslaugą, kuomet visas parkas (1,2 hektaro) su visais jame esančias žaidimais, karstinėmis, batutu ir pavėsinėmisbus būtų skirtas tik išleistuvininkams. Tą galima organizuoti bet kurią iš anksto suderintą darbo dieną ir valandą. 

Savaitgaliais taip pat galima rezervuoti pavėsinę ir laiką išleistuvėms, kuomet parkas prieinamas ir kitiems lankytojams. Išlieka minėtos kainos.

Siūlome du išleistuvių variantus - laisvą ir teminę.

Raganos namą galima bus apžiūrėti tik iš išorės. Norint patekti į vidų, būtina užsisakyti edukaciją "Raganiška popietė" (plačiau skiltyje "Edukacijos").


Laisvos išleistuvės (4 val.)  

Kaina: 190 Eur (iki 30 išleistuvininkų).

Tėvai ir pedagogai su vaikais bendraus per žaidimus, aplankys įdomiausias parko vietas, pateks į Kalėdų senelio vasarnamį. Atskiroje lauko pavėsinėje ant apvalių stalų galima sudėti šventės vaišes, o greta pavėsinės įrengtose šašlykinėse išsikepti mėsos ir daržovių. Į pavėsinę pravesta elektra, kas leis pajungti muzikos įrangą, virdulį, kavos, spragėsių ir cukraus vatos aparatus ir kt. Šarkos parke galima įsigyti ledų. 


Teminės išleistuvės (4 val.) 

Kaina: 330 Eur (iki 25 išleistuvininkų. Jeigu vaikų daugiau - mokama po 9 Eur už kiekvieną papildomą vaiką).

Laisvų išleistuvių programą praturtina išskirtinė interaktyvi animatorių programa, pilnai įtraukianti visus išleistuvininkus ir vykstanti visoje teritorijoje. Šarkos parko animatoriai žino visus parko užkampius ir paslaptis, veda programas keliomis kalbomis ir sukuria ypatingą šentinę atmosferą. 

Išleistuvėms galima užsisakyti piratų arba indėnų programą. Ji trunka 1 val. 30 min. Kol vaikai kartu su animatoriais tyrinėja aplinką ir atlikinėja nuotaikingas užduotis, suaugę gali pailsėti, pabendrauti ir paruošti vaišių stalą.  

Komandos formavimo renginiai


Siūlome komandos formavimo rengninius, kuomet įmonės/mokyklos klasių/šeimos narių/draugų rato nariai įdomiai ir įvairiai varžosi tarpusavyje skirtingose rungtyse. Programa įtraukia ne tik Šarkos parke esančius, bet ir papildomus žaidimus ir rungtis. Renginys padeda geriau ir įvairiapusiškiau pažinti komandos narius, kelia komandinę dvasią, skatina aktyvų įsitraukimą, lyderystės raišką, greitą reakciją, kūrybiškumą ir kitus geriausius žmogaus gabumus bei savybes.

Programos kaina derinama individualiai ir priklauso nuo dalyvių ir atskirų rungčių kiekio.